Szukaj

REMONDIS Medison Sp. z o.o.

Puszkina 41,
42 530 Dąbrowa Górnicza, Polska
T +48 323 520 313
F +48 323 520 314
infonoSpam@remondis-medison.pl

Formularz kontaktowy


REMONDIS Medison Rzeszów Sp. z o.o.

Hetmańska 120,
35 078 Rzeszów, Polska
T +48 17 773 55 60
F +48 17 773 55 61
sekretariatnoSpam@remondis-medison.pl

Formularz kontaktowy


REMONDIS Medison Chrzanów Sp. z o.o.

Powstańców Styczniowych 9,
32 500 Chrzanów, Polska
T +48 32 352 03 13
boknoSpam@remondis-medison.pl

Formularz kontaktowy

O firmie

Odbieramy odpady medyczne i odpady weterynaryjne, zajmujemy się ich transportem i utylizacją. Oferowane przez REMONDIS Medison  instalacje do termicznego przekształcania odpadów gwarantują zachowanie rygorystycznych krajowych i unijnych wymogów prawnych dotyczących prowadzenia procesu termicznego przekształcania odpadów. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie, w szczególności pod względem terminowości odbiorów i rzetelności w prowadzeniu dokumentacji związanej z odbiorem, transportem i unieszkodliwianiem odpadów medycznych, weterynaryjnych oraz innych odpadów niebezpiecznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy służyć naszym klientom w całej Polsce. Gwarantujemy najnowocześniejsze rozwiązania, wysoko rozwiniętą logistykę, a także elastyczne podejście do specyfiki działalności klienta.

Elastyczność i indywidualne rozwiązania

Współpracujemy z wieloma placówkami. Każda z nich ma inne oczekiwania i potrzeby dotyczące gospodarki odpadami. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu oferujemy najbardziej optymalne rozwiązania.

Bezpieczeństwo

Profesjonalna gospodarka odpadami medycznymi i weterynaryjnymi wymaga dbałości o bezpieczeństwo na każdym etapie. W REMONDIS Medison wypracowaliśmy szereg procedur, które to bezpieczeństwo zapewniają. Co ważne, wszystkie one są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Troska o ochronę środowiska

Stosujemy rozwiązania, dzięki którym transport i unieszkodliwianie odpadów w żaden sposób nie zagraża środowisku naturalnemu. To dla nas bardzo ważne, gdyż zdajemy sobie sprawę, że od stanu środowiska w dużej mierze zależy przyszłość następnych pokoleń.
Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług jest posiadany Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO 9001:2015.

Dowiedz się więcej

Zarząd

Paweł Gunciarz

Członek Zarządu

Tomasz Krupiński

Członek Zarządu

Violetta Maniszewski

Członek Zarządu

Grupa REMONDIS

REMONDIS Medison, jest częścią spółki należącej do Grupy REMONDIS, jednego z największych na świecie dostawców usług w zakresie recyklingu, gospodarki odpadami i wody. Grupa posiada swoje marki i oddziały w ponad 30 krajach w Europie, Afryce, Azji i Australii. Ponad 30 000 pracowników pracuje dla około 30 milionów obywateli, a także dla tysięcy firm. Nasza podstawowa działalność skupia się na odbiorze, transporcie, magazynowaniu, przetwarzaniu i utylizacji odpadów niebezpiecznych. W ten sposób zapewniamy pełen pakiet usług oraz rozwiązania przyjazne środowisku. Razem pracujemy dla przyszłości.

Dowiedz się więcej

REMONDIS Medison Sp. z o.o. // Przedsiębiorstwo z Grupy REMONDIS